Шукати в цьому блозі

вівторок, 16 червня 2015 р.

Візит владики Йосифа Міляна до Центру соціальної адаптації для жінок.

16 червня 2015 року, відбулась візитація парафій в Чернігові та Любечі. Канонічна візитація є однією з основних та перевірених на досвіді Церкви форм пастирської опіки, за допомогою якої єпископ формує і поглиблює взаємини з духовенством єпархії та іншими членами єпархіальної спільноти.

У візитації взяли участь працівники курії Київської архиєпархії, на чолі з єпископ Йосифом (Міляном), Протосинкелом Київським, протоієрей Василь Чудійович, віце-канцлер архиєпархії,  протоієрей Роман Сиротич, директор БФ “Карітас Київ”, протоієрей Констянтин Пантелей, а також ієромонах Петро Лоза та ієрей Юрій Логаза.

Під час відвідин оглянули Величний храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Чернігові (вул. Войкова, 45), яким опікуються отці Редемптористи та Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки).  Цього дня відвідали також реабілітаційний центр Київської архиєпархії, для раніше ув’язнених жінок в Любечі. Священики на чолі з єпископом, поцікавились життям та функціонуванням реабілітаційного центру,  порозмовляли з працівниками та пацієнтами закладу.


Немає коментарів:

Дописати коментар