Шукати в цьому блозі

середа, 19 серпня 2015 р.

Милосердя до ув’язнених має в собі переображаючу і зцілюючу силу.

Помолімся о ізбавленії пліненних.
Бог да свободит і помилуєт.
Помолімся о скорбящих і в темницах сидящих.
Бог да посітит і помилуєт.
(з Малого Повечірря чин прощення)

19 серпня 2015 року, у день Свята Преображення Господнього, душпастирські відвідини засуджених з господарської обслуги, жінок, неповнолітніх, хворих у лічниці
 у Київській слідчій в’язниці провели о. Костянтин Пантелей і с. Василія (Гальцова), ЧСВВ. 

67 засуджених з господарської обслуги, 140 жінок, 22 неповнолітніх, 57 хворих у лічниці Київського слідчого ізолятора були поздоровлені зі святом Переображення Господнього. Плоди і мед були освячені після Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі та у храмі Св. Василія Великого. Для них передано 140 кг. яблук та 63 л. меду. Цього ж дня привітали засуджених у міжобласній лікарні Бучанської виправної установи № 85 це 110 осіб хворі в'язні та господарська обслуга лікарні. Коштом доброчинців для них було придбано 20 літрів меду і 30 кг. яблук. 

Присутність священиків та мирян в пенітенціарних установах запалює людину до добра і дарує світлу надію на майбутнє. Слово Боже через духовного отця пробуджує затверділі серця і часто міняє людську темну суть у переображенну зодягнену Божою любов`ю, світлу одіж спасіння! В`язні з пошаною та повагою приймають дари Божого слова, та дари всіх людей доброї волі, котрі залучаються фінансово та іншими можливостями. Щира, окрема, уклінна подяка персоналу СІЗО та Бучанської виправної колонії, котрі з великим розумінням і терпеливістю супроводять такі візити.

Як вода із багатьох джерел, освячена у храмі на празник, є особливо цілюща, так благодійна підтримка та волонтерська допомога багатьох жертовних християн, більшість з яких малого чи середнього достатку, спричинила радість засуджених і ув’язнених у день святкування Переображення Господнього. Громади УГКЦ у Києві зібрали кошти та плоди для традиційної доброчинної акції «Спасівський кошик в'язням». Особлива увага була уділена хворим за ґратами. Не забули віряни і персонал Державної пенітенціарної служби.
С. Василія (Гальцова), ЧСВВ


Засуджені та ув'язнені Чортківської установи виконання покарань(№ 26) освячують фрукти

19 серпня 2015 року, капеланом Чортківської установи виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) отцем Євгеном Гаврилишином у церкві святого Апостола та Євангеліста Івана, що на території установи, відправлено святкову літургію та освячено фрукти з нагоди свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
На літургії отець виголосив проповідь, у якій роз'яснив суть свята, навів різні приклади для утвердження духовного життя, закликав знаходити час на молитву і бути терпеливими.
Після Богослужіння відбулося освячення плодів, які засуджені та ув'язнені отримали стараннями священиків, що служать у церкві при установі. Також усіх присутніх на відправі було окроплено освяченою водою. 

Прес-служба ДПтС України.

Немає коментарів:

Дописати коментар