Шукати в цьому блозі

неділя, 10 січня 2016 р.

Сокальська виправна колонія (№ 47) : Свята вечеря для в’язнів.

«Коли справляєш обід або вечерю, не клич твоїх друзів, ні твоїх братів, ані твоїх родичів, ані сусідів багатих, щоб часом і вони також тебе не запросили й не було тобі відплати; але як справляєш бенкет, заклич убогих, калік, кривих, сліпих. І ти будеш щасливий, тому що вони не мають чим тобі відплатити, – тобі бо віддасться в день воскресіння праведних». (Святий Лука 14, 12-14).

Вже четвертий рік отець Андрій Дудчак несе християнські принципи в Сокальську виправну колонію (№47). Адже, релігія – надзвичайно особливий засіб впливу на особистість для засвоєння відповідних моральних заповідей та норм. Християнське служіння в таких установах тихо і скромно робить наше суспільство добріше і спокійніше.

Так, напередодні Різдва Христового у Сокалі пройшла благодійна акція  “Свята вечеря для в’язнів”.

Сокальські господині в черговий раз зібрались, щоб приготувати смачну домашню їжу на Святвечір для ув’язнених. Готували на кухні ДНЗ №8 (завідувач  Свінціцька І. Р.)  поварі з дитсадка (Н.Драпята, В.Кацьма, Г.Марущак, Л.Ясиневич, О.Мусій та О.Фінів) та жінки спільноти “Матері в молитві”, а хто не мав можливості прийти, то долучався до акції вдома. В результаті плідної праці було приготовлено 45 л куті, два 40 л баняка голубців, десь півтори тисячі вареників та 150 шт. пампушків.

У середу отець Андрій відвідав ув’язнених, передав Вифлеємський Вогонь Миру, благословив їжу, яку приготували сокальчанки та звернувся до присутніх з такими словами: “кожен з вас скучив за родинним теплом, тому ми стараємось трошки цим теплом поділитись з вами. Щоб кожен відчув радість Христового народження, що Христос і до вас прийшов та що Христос бажає вашого спасіння також.”

Наостанок спільною молитвою отець запропонував розпочати Різдвяні свята та запросив бажаючих на Різдвяну Святу Літургію.

Після чого засуджені смакували домашніми стравами.

За матеріалами сайту "Сокаль і Сокальщина"

Немає коментарів:

Дописати коментар