Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 27 травня 2016 р.

Футбол за гратами

У середу, 25 травня, брати Львівської Духовної Семніарії Святого Духа, які належать до відділу пенітенціарного душпастирства зійшлися у товариському футбольному матчі із засудженими Львівської виправної колонії № 48, які відбувають покарання на дільниці соціальної реабілітації, що є при цій установі.

На початку засуджені разом із братами помолилися Стихири Пасхи, а від так розпочали матч. Гра проходила доволі цікаво, проглядався спортивний азарт і жага до перемоги. Перший тайм завершився з рахунком 5:0 на користь братів. Влучними пострілами по воротах відзначився брат Андрій Вихор, а також запорукою такого результату було вміння  та пильність брата Олега Олійника, який відстоював честь семінарійної команди на воротах. У перерві брати разом із засудженими ділилися досвідом футбольної кар’єри, а також й іншими спортивними інтересами.


Другий тайм був трішки напруженішим, оскільки засуджені набралися сил і вирішили показати братам футбол не лише на словах, а й на ділі. Другий тайм і матч взагалі закінчився з рахунком 7:7. Тобто можемо сказати, що перемогла дружба. Однак, засуджені все ж хотіли визначити переможця і вирішили бити серію пенальті.  Виконавши декілька ударів по воротах один одному, брати семінаристи здобули перемогу із загальним рахунком 9:7. В кінці гри брати ще довго спілкувалися із засудженими і в цій розмові в’язні просили семінаристів частіше навідуватися до них, а головно в спортивних цілях і цілях спілкування. Брати в свою чергу радо погодилися на пропозицію і запевнили в’язнів у тому що на цьому спілкування не завершується.

Брат Олег Нестор

Немає коментарів:

Дописати коментар