Шукати в цьому блозі

понеділок, 24 жовтня 2016 р.

Семінаристи провели футбольний турнір у колонії в Прилуках

«Милосердне серце має мужність відмовитися від зручностей, милосердне серце спроможне виходити назустріч іншим, може обійняти всіх» цими словами на Світовому дні молоді у Кракові папа Франциск закликає кожну людину, для якої бути християнином не є «модою», а способом життя, проявляти милосердя для тих, хто найбільше того потребує. Прояв милосердя для дітей Божих, які тимчасово позбавлені волі з різних життєвих обставин, особливо спонукає християнина відмовитися від «зручностей».

Усвідомлюючи своє покликання бути милосердними, брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії в черговий раз виходять на зустріч тим, хто не може по ту сторону паркану з колючим дротом цього зробити. Тому 22-го жовтня студенти КТДС вирішили завітати до Прилуцької дитячої виправної колонії. Поїздка відбулася за сприяння Лицарів Колумба. Під час зустрічі було заплановано зіграти футбольні матчі між командою КТДС та двома командами вихованців колонії. В першому матчі команда КТДС перемогла з рахунком 5:1 (перший тайм закінчився на користь команди КДС: «1:0»). Проте дуже цікавим видався матч з другою командою вихованців колонії. Гра відбувалася на рівних, але після першого тайму рахунок був на користь команди вихованців: «1:0». В другому таймі попри другу гру поспіль футболісти КТДС змогли віднайти в собі сили і зрівняли рахунок, який так і залишився після закінчення основного часу: «1:1». Переможця матчу було виявлено в серії пенальті де голкіпери обох команд демонстрували високу надійність. Але точний удар капітана команди КТДС брата Михайла Іванюка визначив переможця цього надзвичайно цікавого та драматичного матчу.