Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 1 вересня 2017 р.

1 вересня в кримінально-виконавчих установах України до навчання приступили тисячі наших співгромадян.

В пенітенціарних установах України функціонують як занально-освітні, так і професійно-технічні навчальні заклади. 1 вересня 2017 року до навчання приступили тисячі наших співгромадян, які утримуються в кримінально-виконавчих установах України. В СІЗО Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернігова, Чорткова, Ужгорода та у виховних колоніях у Прилуках, Ковелі капелани благословили учителів й учнів на новий навчальний рік. У викладанні основ Християнської етики для неповнолітніх правопорушників беруть участь священики та катехити.

День Знань у Київському слідчому ізоляторі.
У класах філіалу Київської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 при Київському слідчому ізоляторі підлітки мають змогу здобувати середню освіту у 10, 11 класах. На Святі Знань були присутні учителі філіалу ВЗШ № 1, сестра Василія Гальцова, ієрей Костянтин Пантелей, керівник відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України та пердставники Церков Місії тюремного служіння.


Багато теплих слів та побажань було висловлено на адресу хлопців. Ієрей Костянтин Пантелей благословив вчителів та учнів на початок навчального року. Від доброчинців було придбано почастунок до свята. Закінчилася урочиста лінійка персональними висловлюваннями підопічних, які своїми незавченими, а по-особливому щирими словами подякували своїм учителям.
Середня освіта у нашій країні є обов'язковою. Надзвичайно важливо, що неповнолітні громадяни України, які в силу різних життєвих обставин опинилися за мурами пенітенціарних установ, мають змогу навчатися й отримувати атестат про здобуття освіти, який дуже потрібен в подальшому житті, а також набути професійно-технічну освіту.

З нагоди Дня знань у Львівських виправних колоніях відбулись урочисті заходи

З нагоди Дня знань, у Львівських виправних колоніях №30 та №48, а також слідчому ізоляторі були проведені урочисті заходи.Привітати засуджених завітав о. Тарас Мирка, пенітенціарний капелан УГКЦ. Захід розпочався молитвою та вшануванням хвилиною мовчання загиблих героїв Небесної сотні та учасників АТО. Душпастир щиро побажав здоров’я усім присутнім, успіхів в опануванні науки та наснаги на весь навчальний рік. Опісля благословив усіх окропленням свяченої води.

У виправних колоніях до першого вересня готувалися ретельно: в'язні виступили зі святковою програмою для своїх викладачів, а один із засуджених написав вірш про Україну.

Немає коментарів:

Дописати коментар