середа, 27 червня 2018 р.

Пенітенціарна система станом на 1 червня 2018 року

Загальна характеристика
Державної кримінально-виконавчої служби України

Станом на 1 червня 2018 року у сфері управління Державної кримінально-виконанвчої служби України перебуває 148 установВ 17 установах виконання покарань засуджені не утримуються, у зв'язку із здійсненням оптимізації їх діяльності.

В результаті воєнної інтервенції РФ в Україну 2014 року на окупованій території Донецької та Луганської областей опинилося 29 установ та 47 підрозділів кримінально-виконавчої інспекції. Ще 5 пенітенціарних установ розташовані на території окупованого Криму. Понад 15 тис. осіб знаходяться у тюрмах і колоніях на територіях, окупованих Росією та зайнятих проросійськими терористичними формуваннями.

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, розташованих на території, що контролюється українською владою, тримається усього 56 694 особа. 
З них:
у 12 слідчих ізоляторах та 17 установах виконання покарань з функцією СІЗО тримається
19 263 осіб
узятих під варту
та засуджених
з них на стадії:
досудового розслідування
2 034 осіб
судового розгляду (до винесення вироку)
9 423 осіб
у 113 кримінально-виконавчих установах 
з них:
37 284засуджених
у 7 колоніях максимального рівня безпеки
1 775 осіб
у 32 колоніях середнього рівня безпеки для неодноразово засуджених
16 000 особи
у 27 колоніях середнього рівня безпеки для вперше засуджених
10 239 осіб
у 7 колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами для тримання чоловіків
216 осіб
у 4 колоніях мінімального рівня безпеки із полегшеними умовами для тримання чоловіків
433 особа
у 11 колоніях для тримання жінок
1 548 осіб
у 4 спеціалізованих лікувальних закладах
701 осіб
в лікувальних закладах при ВК та СІЗО
1 058 осіб
у 21 виправному центрі
1 670 осіб
у 6 виховних колоніях (для неповнолітніх)
147 особи
Серед засуджених:
1540 особи відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі;497 осіб відбувають покарання у вигляді арешту у 54 арештному домі, утвореному при установах.
Криміногенний склад засуджених до позбавлення волі (станом на 01.01.2018):
6,8 тис. осіб засуджені на строк понад 10 років;7 366 осіб – за умисне вбивство;3 062 особи – за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження;8 572  особи – за розбій та грабіж;
12 107 осіб – за крадіжку;
761 особа – за зґвалтування;
15 осіб – злочини проти основ національної безпеки.

понеділок, 25 червня 2018 р.

Зустріч з вихованцями, 10-й сезон Козацького гарту, завершилася

23 червня 2018 року у Прилуцькій виховній колонії для неповнолітніх відбулося свято "Козацький гарт".


"Козацький гарт" - традиційне свято, що відбувається щороку влітку у Прилуках вже 10-й раз. 

Святлини й відео 

понеділок, 4 червня 2018 р.

В Інституті Кримінально-виконавчої служби розпочався цикл зустрічей з курсантами

4 червня 2018 року розпочався цикл зустрічей курсантів з представниками Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

субота, 2 червня 2018 р.

ЗУСТРІЧ ВИХОВАНЦІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ
З ВІЙСЬКОВИМ КАПЕЛАНОМ,
ВОЛОНТЕРОМ О. МИХАЙЛОМ (ІВАНЯКОМ)

Народ України вже звик до щоденних інформаційних повідомлень у засобах масової інформації про перебіги військових дій на сході країни. Дуже щемить серце, коли чуєш про втрати серед українських патріотів, що боронять нашу землю.
Однак, зовсім по-іншому сприймається інформація про війну, коли тобі про неї розповідає живий свідок. А ним виявся військовий капелан греко-католицької церкви отець Михайло (Іваняк), який прибув на зустріч з учнями загальноосвітньої школи № 14 ДУ «Ковельська виховна колонія».
З цікавістю слухали вихованці виступ о. Михайла про воєнне протистояння між українським військом та сепаратистами в районі села Кримське, що на Луганщині. Капелан розповів, як воюють вояки ЗСУ, як вони допомагають мешканцям с. Кримське, як змінюється ставлення місцевого населення до військових українців. Адже це село довгий час було окуповане «русскими казаками», які нещадно знущалися із селян, постійно їх залякували: мовляв, прийдуть до вас українські фашисти-націоналісти і будуть розпинати й вбивати ваших дітей.
І ось звільнили українські воїни село від «казаков», котрі дременули навсебіч, с. Кримське взяли під свою опіку військові 24-го і 93-го батальйонів, які жили під обстрілами разом із селянами, допомагали їм у скруті, підтримували мешканців чим могли.
Хвилюючою була розповідь про дітей села Кримського, адже війна руйнує дитинство, і там, де вона ступила, діти в одну мить стають дорослими. Отець Михайло продовжував: «У селі Кримське на Луганщині 2015 року переді мною постали діти, в очах яких було дуже чітко видно - життя завтра може не бути. У будь-яку мить у твій дім, або під час навчання у школі, чи просто, коли перебуваєш на вулиці, може прилетіти смертельний снаряд. І цю смерть було видно в очах «дорослих дітей».
Далі волонтер представив учням невеличку книгу віршів, творів і малюнків учнів Кримської середньої школи «Війна очима дітей».
Вихованці освітнього закладу виховної колонії прослухали ряд творів та віршів юних луганчан про жахіття війни. Війна крізь призму сприйняття дітей – це трагедія. Хочеться кричати до усіх дорослих, хто тримає руку на снарядах: «Зупиніться! Ви також були дітьми, тож дозвольте жити дітям у мирі!».
Оповідь о. Михайла доповнювала чудовим співом й грою на гітарі студентка інституту мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки пані Наталія.
Наприкінці заходу учень 11-го класу Павло Новік прочитав «Молитву за воїнів АТО», а о. Михайло поблагословив усіх присутніх та закликав молитися разом до Бога, щоб до дітей усього світу повернулося дитинство миру, щастя та любові.
Директор школи Володимир Кавюк подякував гостям за змістовну зустріч. Наголосив, що сьогодні, у досить складний і важкий для України час, церква стоїть в авангарді усіх прогресивних ініціатив і зрушень, що спрямовані на звільнення сходу країни від московського агресора й здобуття миру.
На завершення зустрічі для гостей була проведена екскурсія в освітньому закладі.

https://www.facebook.com/KovelskaVK/posts/1802447876443726

пʼятниця, 1 червня 2018 р.

День захисту дітей зібрав представників християнських конфесій у Київській в'язниці

1 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулась зустріч волонтерів пенітенціарного душпастирства УГКЦ з неповнолітніми, утримуваними у Київському Слідчому Ізоляторі. У події брали участь представники християнських конфесій і Товариства Червоного Хреста України.

Гості привітали неповнолітніх ув'язнених зі святом, вручили їм подарунки, сувеніри та солодощі, підтримали неповнолітніх дружніми бесідами та молитвами за всіх дітей та за кожного особисто. Свято «День захисту дітей» було проведено в відремонтовіній, після пожежі, кімнаті психо-емоційного розвантаження на корпусі для тримання неповнолітніх ув'язнених.