субота, 30 березня 2013 р.

Відбувся тренінг для волонтерів Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.

29-30 березня у 2013 року у Києві у храмі Св. Миколи Доброго відбувся тренінг для волонтерів Пенітенціарного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви з назвою «Долаючи мури: від ізоляції до порозуміння». Захід мав на меті поглиблення розуміння суті цього служіння Церкви та огляд перспектив розвитку волонтерського руху в Україні. У навчанні брали участь добровільні помічники душпастирської опіки в місцях позбавлення волі: соціальні працівники, соціологи, юристи, психологи, журналісти представники інших професій. Почесні гості та доповідачі під час навчання -  професійний психолог пенітенціарної служби Олександр Матвієнко та відомий художник Борис Єґіазарян, колишній політв'язень, поетеса Віра Гусєва та волонтер служби листування Анна Мушинська - допомагали поглянути на роль християнського служіння у долі громадян, що опинилися по той бік тюремних мурів. У події взяв активну участь один із засновників Центру волонтерської співпраці Пенітенціарного душпасирства УГКЦ кандидат історичних наук, а нині семінарист, Тарас Пшеничний.


У навчанні брали участь 26 осіб. Програма заходу включала наступні теми:

- Богословське впровадження (ієрей Костянтин Пантелей).
- Фрагменти документального фільму «Зона криміналу». В’язничне середовище як зона відчуження від суспільства.
- «Участь Церкви у процесі реінтеграції правопорушників до суспільства.»
- «Роль спільноти волонтерів.»
- «Вплив обставин ув’язнення на особу.» (психолог ДПтСУ Олександр Матвієнко)
- «Про дар свободи.» (Борис Єґіазарян)
- «Мистецтво в’язнів промовляє до нас.»
- «Досвід спілкування з ув’язненими через пошту.» (Анна Мушинська та Віра Гусєва)
- «Розвиток волонтерського служіння.»

 
Професійний психолог Олександр Матвієнко ознайомив учасників тренінгу з середовищем та завданнями щоденної праці пенітенціарного психолога.  Борисові Єґіазаряну якнайкраще вдалося відкрити мету душпастирства в'язнів, які завжди знаходяться у глибокій духовній потребі. Кожен зміг висловити запитання, які поставали при відвідуванні установ виконання покарань, спілкуванні з персоналом тюрем та із самими в'язнями.


Під час навчання відбувся перегляд предметів образотворчого мистецтва в'язнів різних країн світу, що були експоновані у залі. Серед них були праці авторів з Європи, Африки, Латинської Америки, Океанії та, звичайно з України. Загалом близько 40 робіт, переданих Міжнародною католицькою комісією в'язничної душпастирської опіки (ICCPPC) в'язничному капеланству УГКЦ на знак солідарності у служінні.


На завершення тренінгу відбулася праця в групах за напрямкми служіння:
- листування; 
- акції милосердя;
- збір доброчинних коштів;
- інформування суспільсьва про суть християнського служіння за ґратами;
- місія прощення та примирення між злочинцем і  потерпілим унаслідок злочину;
-  суспільна реінтеграція колишніх в'язнів.

"Люди, покарані за кримінальні злочини, нераз здаються нам безобразними сірими плямами на тілі суспільства, - поділилася своїми враженням від події Олена Ганцяк-Каськів, -  Ми переживаємо безмежну віддаль між собою та ними, але Христос, який подолав прірву між Богом та людиною, дав нам найкращий приклад у подоланні перешкод, які спричинив гріх".

На завершення усі учасники отримали в дарунок книгу "Служити в'язням".

Юрій Йосифович, референт Відділу Курії УГКЦ
з душпастирства у пенітенціарній системі України

пʼятниця, 29 березня 2013 р.

Триває підготовка до проведення конкурсу образотворчого мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю».

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви спільно з БФ «Карітас-Київ» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України проводить у серпні 2013 року Всеукраїнську виставку-конкурс мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». Мета виставки – посприяти кращій суспільній комунікації та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також при цій нагоді познайомити широкий загал із плодами співробітництва Церкви з Державною пенітенціарною службою України у справі їхнього повернення до суспільства.

Атмосфера цього конкурсу дуже відкрита і створює умови для спілкування з учасниками у процесі підготовки, під час експозицій та після події. Через образотворче мистецтво відбувається найбільш людяний діалог та широке залучення усіх нас як членів громадянського суспільства для подолання мурів відчуження і для глибокого порозуміння. Ми матимемо можливість побачити картини. Наші відгуки потраплять до авторів. Такі події здатні змінити суспільство на краще, починаючи від нас самих.

Учасники та призери конкурсу з Вашою допомогою отримають можливість скорішого поєднання зі своїми родинами.

Запрошуємо Вас посприяти процесу реінтеграції наших співгромадян,
що опинилися у місцях позбавлення волі

Пожертвуйте 20 / 50 / 100 / 200 / 500 грн

на рахунок:
Благодійна організація «Благодійний фонд Карітас-Київ»
Код ЄДРПОУ 21477781
Відділення № 8 у м. Києві ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві МФО 325365
р/р 2600301299143.
З вказівкою – благодійна пожертва

або на картку в Приватбанку: N 4405885811621835


ієрей Костянтин Пантелей,
керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства
у пенітенціарній системі України.
Поштова адреса:
А.С. В-125, Київ, 01001

тел./факс (044) 279 19 20
моб. 098 422 9 221
моб. 097 151 64 35
skype: constantin.panteley

Папа Римський Франциск відслужив в римській в’язниці «Casal del Marmo» вечірню месу у Великий четвер Страсного тижня.

Папа Римський Франциск відслужив у римській в’язниці для неповнолітніх порушників закону «Casal del Marmo» вечірню месу у Великий четвер Страсного тижня. Під час меси Святіший Отець омив ноги  12-ом малолітнім злочинцям.

Цей обряд походить від євангельської розповіді про Таємну вечерю, на якій Ісус Христос омив ноги своїм учням, показавши тим самим приклад братської любові і смиренності. Попередники Франциска на Апостольському престолі не раз відвідували пенітенціарні установи, в тому числі «Casal del Marmo», щоб благословити ув’язнених, а також щороку здійснювали обряд обмивання ніг в ході вечірньої меси у Великий четвер*. Однак тільки нинішній понтифік вирішив поєднати обидві ці традиції.


Для Святішого Франциска в цьому немає нічого незвичайного. У свою бутність архієпископом Буенос-Айреса кардинал Бергольо часто служив у Великий четвер в тюрмах, лікарнях, притулках для бідних і нічліжках для бездомних. У квітні 2012 року він омив ноги молодим наркоманам, які позбавляються від згубної пристрасті в католицькій громаді дона Боско в аргентинській столиці.




Цього разу Франциск здійснив обряд обмивання ніг малолітніх злочинців, серед яких були представники різних національностей та віросповідань, в тому числі двоє дівчат — католичка з Італії і мусульманка з Сербії. «Ми повинні допомагати один одному. Ось чому вчить нас Ісус, і те, що я роблю, — це мій обов’язок, який йде від серця», — сказав понтифік, роз’яснюючи сенс обряду Великого четверга.

Проповідь Святішого Отця під час Св. Месси.

Це зворушливо: Ісус, Який вмиває ноги своїм учням. Петро нічого не розумів, відмовлявся. Але Ісус йому все пояснив. Чи знаєте, що я зробив вам? Ви звете мене: Учитель, Господь, і правильно мовите, бо я є. Тож коли вмив вам ноги я – Господь і Учитель, – то й ви повинні обмивати ноги один одному. Приклад дав я вам, щоб і ви так робили, як оце я вам учинив” (Ів 13,12-15). Це приклад Господа: Він – найважливіший, але вмиває ноги, тому що той, хто між нами є найвищим, той повинен служити іншим. І це – символ, знак, чи не так?

Вмивати ноги означає: «я прийшов, щоб тобі послужити». І також ми, між нами, не те, що повинні щодня вмивати одні одним ноги, що ж це означає? Це означає, що ми повинні допомагати одні одним. Інколи я серджусь на отого, чи на оту... забудь, залиши це і якщо він просить про якусь ласку, то зроби це. Допомагати одні одним: цього навчає нас Ісус і це те, що чиню я, чиню від щирого серця, тому що це мій обов’язок. Як священик і як єпископ, я повинен бути до ваших послуг. Але це обов’язок, який випливає з мого серця: я його люблю. Люблю його і люблю його виконувати, тому що так мене навчив Господь. Але також ви допомагайте один одному, завжди допомагайте. І, таким чином, взаємно допомагаючи, творитимемо добро.

Зараз здійснимо обряд вмивання ніг. Задумаймося, нехай кожен замислиться: «Чи я справді готова, чи готовий служити, допомагати іншому?» Задумаймося лише над цим. Задумаймося і над тим, що цей знак є Ісусовою ласкою, яку Він чинить, тому що Ісус прийшов саме для цього: щоб служити, щоб нам допомагати.

За матеріалами «Радіо Ватикан».

понеділок, 25 березня 2013 р.

У Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбулось засідання Правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

25 березня 2013 року у Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбулось розширене засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».



У засіданні взяли участь члени правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»:
1)    протоієрей Віктор Яценко – Голова правління Місії, керівник Синодального Відділу Української Православної Церкви;
2)    Євген Дмитрієвский – старший пастор Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України;
3)    пастор Вертило Лев Пентелейович – керівник Відділу капеланського служіння Української Уніонної конференції Церкви Адвентистів Сьомого дня);
4)    Фатуллаєв Рустам Назімович – керівник Відділу соціального служіння «Маханаім» Всеукраїнського Союзу Церков Християн Віри Євангельської (П’ятидесятників), євангеліст помісної церкви ХВЄ;
5)    пастор Пухляк Олександр Анатолійович – керівник тюремного служіння Об'єднання Незалежних Харизматичних Християнських Церков України;
6)    Казьменко Сергій Володимирович – помічник єпископа Місії "Євангельське милосердя" Релігійного Центру Української Християнської Євангельської Церкви;
7)    протоієрей Павло Основенко – керівник Відділу з духовного виховання в місцях позбавлення волі Української Православної Церкви Київського Патріархату,
8)    диякон Дудка Віктор Якович – керівник тюремного служіння Всеукраїнського Союзу об’єднань Християн Євангельських Християн-Баптистів;
9)    священик Григорій Драус – заступник голови правління Місії, головний капелан Римо-Католицької Церкви в Україні;
10) ієрей Костянтин Пантелей – секретар правління Місії, керівник Відділу Курії Української Греко-Католицької Церкви з душпастирства у пенітенціарній системі України.
11) Васильчук Юрій Анатолійоич – виконавчий директор Місії.

Окрім того у розширеному засіданні брали участь:
1)    Сас Сергій Володимирович – народний депутат України, член Комітету
2)    Василькевич Ярослав Іванович – завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
3)    Підполковник вн. сл. Віталій Хведчук – заступник начальника департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України.

          Засідання розпочалося з робочої зустрічі правління Місії з членами та працівниками секретаріату профільного Комітету. За дорученням Голови Комітету Кожем'якіна Андрія Анатолійовича до учасників міжконфесійної християнської місії звернувся народний депутат України, член Комітету Сас Сергій Володимирович, який відзначив важливість спільного служіння прпредставників християнських конфесій для осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Сергій Володимирович поінформував присутніх про законотворчу роботу, яка ведеться у Комітеті, особливо, з питань, що стосуються Пенітенціарної Служби України.

       В свою чергу, представники Церков поінформували членів Комітету про роботу, яка проводиться духовенством в місцях позбавлення волі, а також про проблеми, які мають місце, особливо в частині конституційного права на свободу віросповідання.

       Кожен з членів Місії висловив свої побажання щодо співпраці з Комітетом:

       Голова Правління Місії протоієрей Віктор Яценко зауважив про необхідність покращення розвитку ініціатив щодо душпастирського служіння священників різних конфесій в місцях позбавлення волі, зокрема в слідчих ізоляторах та виправних колоніях.

       Євгеній Дмитрієвський зазначив: «Дуже добре, що є можливість розробляти теоретичні засади служіння на основі практичного досвіду пастирської опіки Церков».

       Диякон Віктор Дудка: «Сам факт, що ми знаходимось у цьому приміщенні свідчить про зацікавлення Комітету місією церков у тюрмах, нехай Бог благословить цих людей, які тут трудяться також приходити до віри в Бога.»

      Лев Вертило зауважив: «Мені здається, що співпраця з Комітетом обіцяє велику перспективу професійного формування капеланства на основі фахового навчання представників усіх конфесій.»

       Рустам Фатуллаєв: «Моє побажання в усіх пропозиціях і рішеннях, які розробляє Комітет, бачити долі людей.»

       Олександр Пухляк: «Дякую за увагу до Місії, бажаю розвитку, співпраці та взаємовідносин.»

       Сергій Казьменко: «Наша пастирська праця пов’язана з людьми, і ми розуміємо свою відповідальність, тому нам дуже важлива підтримка Комітету в роботі з людьми, які потрапили до місць позбавлення волі, а також у профілактиці злочинності.»

       Протоієрей Павло Основенко: «Бажаю щоб Комітет підготував такі законопроекти, які відповідатимуть не лише літері, але й духові Закону Божого, тоді легше буде священикам служити, а громадянам, в місцях позбавлення волі, легше буде користуватися правами, які їм гарантує Конституція України.»

       Ієрей Костянтин Пантелей: «В місцях позбавлення волі ніколи не буде забагато священиків і волонтерів, тому законодавчі ініціативи у сфері душпастирства в тюрмах мають враховувати найкращий міжнародний досвід, але відображати особливості України, а також багатоконфесійну палітру служіння.»

       Заступник начальника профільного Департаменту ДПтС Віталій Хведчук відмітив: «Щороку, близько 40 тисяч наших громадян звільняються з місць позбавлення волі, більшість з яких, молодого та працездатного віку. Їх подальше життя впливає на економічну безпеку нашої держави, тому, пенітенціарна служба розглядає діяльність релігійних організацій в якості партнерів у цьому процесі. Ми дивимося на них не лише як на релігійні організації, які здійснюють додатковий громадський контроль за діяльністю установ виконання покарань, але й беруть на себе відповідальність за служіння своїх священників.» Від імені Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-майора вн. сл. Олександра Лісіцкова усі члени правління Місії отримали подяки за особистий внесок у створенні сприятливих умов для забезпечення реалізації засудженими конституційного права на свободу світогляду та віросповідання.

Відтак представники Церков підсумували результати співпраці у Місії, обсудили заходи до святкування 15 річниці ДПтС України у контексті ювілею Хрещення Руси-України та запланували наступне виїзне засідання правління Місії до Миколаївської області. Рішенням членів правління Головою правління на наступні 2-а роки було обрано протоієрея Віктора Яценка.


       Учасники зустрічі помолилися у Свято-Володимирській каплиці Верховної Ради України та привітали протоієрея Віктора Яценка з днем народження.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ.

пʼятниця, 22 березня 2013 р.

Піст – час метаної.

Християни за Юліанським календарем розпочали третій тиждень Великого посту. Господь запрошує кожну людину незалежно від соціального чи матеріального становища допомогти нести Йому хрест. Усі свідомі християни: старші, дорослі, діти беруть участь у цьому літургічному часі Христової Церкви, практикуючи молитву, вчинки милосердя; обмежуються в їжі, залишають розваги.
Вихованці Бережанської виховної колонії та працівники вже вдруге взяли участь  в молитві  «Хресна дорога». Кожного разу її розпочинає та закінчує о. Михайло Бугай, капелан колонії. Бажаючі хлопці під час молитви сповідаються, приймають Святе Причастя. Хресну дорогу вихованці та вихователі моляться з с. Наталією, СНДМ. Читаючи текст молитви та роздумуючи про терпіння і знущання над Спасителем, вихованці усвідомлюють та визнають свої помилки, яких допустилися свідомо чи несвідомо в житті. Саме такий приклад Ісуса допомагає цим молодим людям ставати благороднішими.
З благословення о. Михайла книжки «Хресна дорога» спонсорувала Церква Пратулинських мучеників, що знаходиться на території колонії. Щиро вдячні видавництву «Місіонар» за надану знижку.
о. Михайло Бугай

вівторок, 19 березня 2013 р.

Пoлoжeння про Всеукраїнську виставку-конкурс образотворчого мистецтва в'язнів.

Пoлoжeння
про Всеукраїнську виставку-конкурс образотворчого мистецтва в'язнів
«Переображення Господньою Любов’ю»


1. Зaгaльнi пoлoжeння
До ювілею Хрещення Руси-України Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви спільно із Благодійним Фондом «Карітас Київ» (Далі – Організатори) у співпраці з Державною пенітенціарною службою України (Далві – ДПтСУ) оголошує про проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю» (Далі – Конкурс). Конкурс відбудеться у серпні 2013 року у м. Києві. В результаті Конкурсу будуть визначені його переможці та призери. 50 робіт будуть відібрані на міжнародний конкурс, а решта  творів експонуватиметься у пересувній виставці містами України.
2. Мета виставки
Мета виставки – посприяти кращій суспільній комунікації та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також при цій нагоді познайомити широкий загал із плодами співробітництва Церкви з Державною пенітенціарною службою України у справі їхнього повернення до суспільства.

3. Учacники кoнкypcy
ДПтСУ сприяє у своєчасному поширенні інформації про Конкурс та в участі осіб, що звернуться з відповідною заявою до Організаторів. Заявки на участь прийматимуться від осіб, термін перебування яких у пенітенціарних установах завершується після січня 2014 року, а також від працівників пенітенціарної системи. Певне  число учасників зможе отримати адресне сприяння у забезпеченні матеріалами для написання мистецьких робіт, про що вони повинні повідомити в зверненні за адресою: ієр. Костянтин Пантелей, абон. скринька В-125, Київ 01001.
Після надходження робіт журі конкурсу визначить 300 робіт, які будуть брати участь у експозиції та конкурсі.

4. Організаційні етапи проведення виставки-конкурсу:
1)       доведення інформації про конкурс до потенційних учасників - до 15 лютого 2013 року;
2)      збір заяв на участь у конкурсі - до 15 квітня 2013 року;
3)      комунікація з учасниками та сприяння у забезпеченні матеріалами - до 15 травня 2013 року;
4)      прийом-передача творів образотворчого мистецтва від ДПтС - до 1 серпня 2013 року;
5)      10-26 серпня - проведення виставки-конкурсу у Києві та відбір робіт на міжнародний конкурс;
6)      19 серпня - проголошення переможців конкурсу в Україні, оголошення призового фонду та винагород;
7)      жовтень - участь 25 українських робіт у міжнародній виставці у Берліні;
8)      вересень 2013 – квітень 2016 – експонування пересувної виставки «Переображення Господньою Любовю».

5. Загальні вимоги до конкурсних робіт
Твори, що беруть участь у конкурсі мають відповідати темі – прагнення людини до світла, порозуміння і дарування себе іншим, за прикладом Божественного нашого Відкупителя Господа Ісуса Христа. Роботи можуть відображати як мирський так і релігійний мотив.

На конкурс приймаються твори образотворчого мистецтва: вишивка, малюнки, картини, графіка, плоскорізьба (максимальний розмір: 50 х 40 см), а також мініатюри з різьблення чи ліпки вагою не більше 400 грам.

Усі авторські роботи мають бути ідентифіковані на звороті роботи (ім'я автора, адреса пенітенціарної установи учасника). 

6. Bизнaчeння пepeмoжцiв кoнкypcy та винагорода переможців

6.1 Журі
Для відбору та визначення переможців Конкурсу створюється журі, до складу якого увійдуть мистецтвознавці, богослови, відомі соціально активні діячі, діти.
На початку роботи журі вибирають з-поміж себе гoлoву тa ceкpeтapя. Оцінювання та визнaчeння переможців конкурсу відбуваються нa зaciдaннi журі в проміжку між 14-19 серпня 2013 року.  3aciдaння журі тa йoгo peзyльтaти oфopмлюютьcя пpoтoкoлoм, який пiдпиcyєтьcя його гoлoвoю тa ceкpeтapeм.   Протоколи є підставою для нагородження переможців.

6.2 Оцінювання робіт
Кожен член журі оцінює мистецькі роботи балами від 1 (найнижчий бал) до 10 (найвищий бал).

Значення балів:
1-2 - майже задовільно
3 - задовільно
4 - цілком задовільно

5 - майже добре
6 - добре
7 - дуже добре

8 - майже відмінно
9 - відмінно
10 - чудово

Формування загального рейтингу відбувається відповідного до суми набраних балів.

Після оцінювання робіт відповідно до кількості набраних балів формуються рейтинги в кожній з конкурсних груп (загальна/жінки/неповнолітні) та визначаються переможці.

6.3 Спірні місця
У випадку, коли дві роботи або більше набрали однакову кількість балів, має відбутись додаткове голосування по даних роботах – кожен член журі віддає свій голос за 1 роботу, таким чином визначається рейтинг між учасниками, які набрали однакову кількість балів.
Перемога в додатковому голосуванні між двома учасниками дає тому, хто виграв, + 1 бал.
Перемога в додатковому голосуванні між трьома учасниками надається тому, хто зайняв 1 місце, +2 бали, і тому, хто зайняв 2 місце, + 1 бал. Ця ж схема діє в додатковому голосуванні щодо більшої кількості учасників.

За рішенням простої більшості членів журі додаткове голосування щодо робіт, які набрали однакову кількість балів, може бути замінене тим, що одна вибрана авторитетна особа з-поміж журі добавляє кращій з двох робіт + 1 бал (з-поміж трьох робіт: 1 місце - +2 бали,  2 місце - +1 бал, і відповідно при більшій кількості робіт, як набрали однакову кількість балів).

6.4 Повідомлення про результати
Після завершення Конкурсу та виставки у Києві учасники отримують поштою  подячну грамоту та персональний зошит з відгуками людей, а переможці отримують поштою (а при можливості персонально представником Організаторів) також  привітання та повідомляються про суму винагороди. Згідно заяви призера, Організатор перераховує суму винагороди в рамках цільового призначення, передбаченого п. «г» ч. 170.7.4. Податкового кодексу України, або відповідно до пункту 10. даного положення.

Підсумки Конкурсу з зазначенням переможців та їхніх робіт будуть опубліковані на блозі http://prison-pastoral.blogspot.com ,  у відомчій газеті ДПтСУ та на сайті ДПтСУ:  http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/index .

7. Експонування

Виставка у Києві відкриється орієнтовно 11 серпня 2013 року під патронатом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького.

Після виставки у Києві 50 відібраних Організаторами робіт будуть надіслані на Міжнародний Конкурс образотворчого мистецтва ув'язнених та засуджених.

Після того відбуватиметься експонування пересувної виставки в єпархіальних і більшості обласних центрів України впродовж трьох років (осінь 2013 – весна 2016).  

При наявності додаткових коштів можливе видання каталогу робіт Конкурсу 2013.

8. Призовий фонд та реквізити

Для нагородження призерів мистецького конкурсу створюється Призовий фонд, який формується добровільними пожертвами третіх сторін (далі – Доброчинців).

Доброчинці можуть на власний розсуд вибрати один з наступних способів добровільної допомоги:

а) Переказати кошти на рахунок, наданий для Конкурсу Благодійним фондом Карітас-Київ:

Реквізити:
Благодійна організація «Благодійний фонд Карітас-Київ»
Код  ЄДРПОУ 21477781 
Відділення № 8 у м. Києві ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві МФО 325365  
р/р 2600301299143.
З вказівкою – благодійна пожертва.

б) Якщо Доброчинці бажають надати допомогу матеріалами для образотворчого мистецтва чи ін., вони можуть:
- вислати матеріали Новою Поштою – на 4 відділення Києва – на ім’я Йосифовича Юрія (тел. 0979242494)
-  передати матеріали через настоятеля однієї з Київських парохій УГКЦ

На рахунки Призового фонду Доброчинці можуть перерахувати кошти для закупівлі художніх матеріалів – з позначкою «Матеріали»).

9. Наглядова Рада
Для контролю та узгодження надходжень і витрат Призового фонду та призначення винагороди  переможцям створюється Наглядова Рада складом - 3 особи. 

Наглядова Рада визначає розмір винагород переможців, відповідно до пожертв, зібраних Організаторами до Призового фонду. Розмір винагород оголошується Організаторами 19 серпня 2013 року.

Наглядова Рада визначає конкурсні групи (загальна, жінки, неповнолітні чи ін.) і кількість призових місць в кожній групі, за які передбачено винагороду та розмір винагороди для кожного місця.

Організаційні витрати покриваються з коштів, що надійшли для Призового фонду. Про організаційні витрати та про перерахування винагород призерам Організатори звітують Наглядовій Раді. Звіт приймається на основі відповідних фінансових документів.

10. Правова інформація
ДПтСУ не несе фінансових зобов’язань з власного бюджету щодо організації конкурсу, а у разі перерахунку винагороди на ім’я призера в рамках цільового призначення, передбаченого п. «г» ч. 170.7.4. Податкового кодексу України, надає можливість цій особі користуватися цими коштами у повному розмірі, як передбачено Статтею 107 Кримінально-виконавчого кодексу України.  У відповідь на заяви про участь у конкурсі кожен учасник отримує відповідь, яка містить наступну правову інформацію:

Вашою участю у конкурсі, Ви автоматично підтверджуєте і погоджуєтесь з наступним:
- Прислана робота належить Вам на правах авторства і твір не має інших правовласників, а особи, зображені на картинах, дали на це згоду;
- Організатори мають право на публікацію роботи без виплати гонорару, але з поданням Вашого імені. Авторське право, відповідно до законодавства, залишається у Вас;
- Прислані на Конкурс роботи Ви даруєте Організаторам. Після завершення Конкурсу Організатори в праві виставити роботи на доброчинних заходах, а кошти, у разі придбання твору за доброчинну пожертву, спрямовуються на потреби соціальної реадаптації колишніх засуджених після звільнення в Україні.

- У випадку перемоги у конкурсі, грошова винагорода за Вашим бажанням може бути переслана:
а) на Ваше ім’я на рахунок виправної установи;
б) на ім’я іншої особи з власної родини;
в) потерпілій стороні - для покриття завданої шкоди і примирення між сторонами;
г) або на потреби соціальної реадаптації колишніх засуджених;
ґ) у вигляді необхідних предметів особистого вжитку, медикаментів або продуктів харчування.

11. Контактна інформація Організаторів
Відділ Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України
а/с В-125 Київ-1, 01001
тел./факс 044 279-19-20

священик Костянтин Пантелей, Керівник Відділу Курії УГКЦ 
з душпастирства у пенітенціарній системі України
Тел. 098 422 92 21, e-mail: panteley@ukr.net
                
Благодійний фонд «Карітас-Київ»
Адреса: 02139, м. Київ, вул. Микитенка 7-Б   
тел./факс 044 512-00-85

о.Роман Сиротич, директор Благодійного фонду «Карітас-Київ»
Тел. 0971945911, e-mail: syrotych@ukr.net


12. Контактна інформація ДПтСУ
Відділ соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими ДПтС України
м.Київ, вул. Мельникова, 81. Індекс – 04050

Марія Скоропляс, провідний спеціаліст Відділу соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими Департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими ДПтС України
Тел. 044 2073678, e-mail: sps@kvs.gov.ua