Шукати в цьому блозі

неділя, 23 жовтня 2011 р.

Святкування 10-ліття Християнської Міжконфесійної Місії «Духовна і благодійна опіка в тюрмах».

У 2001 році Українська Греко-Католицька Церква була спів-засновницею, а відтак активним учасником Християнської міжконфесійної місії «Духовна і благодійна опіка в тюрмах». Членами організації стали 12 церков і деномінацій. В рамках святкування 10-ліття утворення Місії 24 жовтня 2011 року у Верховній раді відбудеться круглий стіл на тему змін законодавства для реалізації прав людей у попередньому ув'язненні на духовну опіку. Того самого дня у приміщенні Державної пенітенціарної служби України відбудеться святкове засідання і концерт. 


ДУХОВНА ТА БЛАГОДІЙНА
ОПІКА В МІСЦЯХ
ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ
Українська міжконфесійна християнська місія


"Пам'ятайте про тих, хто перебуває в ув'язненні, якби і ви з ними були в узах..." (Євр. 13,3).

10 років кропіткої роботи на непростій ниві у місцях позбавлення волі несе своє служіння Українська міжконфесійна християнська місія "Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі". У 2001 році  було утворено Місію для забезпечення духовних потреб засуджених та для благодійної допомоги в місцях позбавлення волі. До складу Місії увійшло 12 християнських церков і релігійних організацій. Місія є членом Міжнародної асоціації тюремного служіння і продовжує виконувати своє християнське покликання у знайденні загублених овець Христової отари.

Голова правління Місії - протоієрей Віктор Яценко.
Виконавчий директор Місії - Васильчук Юрій Анатолійович
Адреса: вул. Курнатовського, 4, оф. 182, м. Київ, 02139.
Тел. (044)510-94-62.УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА

Синодальний відділ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи є структурним підрозділом Священного Синоду Української Православної Церкви головним завданням якого є координація духовно-пастирської діяльності в місцях позбавлення волі. Відділ було утворено 9 липня 2009 року.
Сьогодні духовно-пастирська робота з засудженими проводиться в кожній з 181 -ї установи кримінально-виконавчої системи, де діють 70 храмів та 36 каплиць. Будується ще 26 храмових споруд. За статистикою ДПтС регулярно відвідують богослужіння близько 18 тис. засуджених. Близько 210 священнослужителів разом з мирянами-волонтерами беруть участь у тюремному служінні на всьому просторі України. Приоритетними напрямками духовно-пастирської роботи є звершення богослужінь і св. Таїнств (Сповідь, Євхарістія та ін.), духовні бесіди і катехізична робота.

Адреса відділу:
Києво-Печерська Лавра, корп. 70А, вул. Лаврська, 15, Київ, 01015.
Тел./факс (044) 255-12-59,
е-mail: stvolodymyrchurch@ukr.net

Тюремне служіння очолює протоієрей Віктор Яценко.УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ

Відділ по духовному вихованню в місцях позбавлення волі було створено 14 травня 2001 року. Головною метою відділу є поширення православної віри, задоволення релігійних потреб віруючих, піклування про релігійно-моральне виховання та місіонерська діяльність в місцях позбавлення волі, в тому числі спецлікувальних закладах. Відділ здійснює наступні завдання: навчає людей християнському способу життя, сприяє духовно-моральному відродженню у місцях позбавлення волі через проповідь Євангелія, та вивчення Закону Божого; здійснює Богослужіння і духовні таїнства, треби (хрещення, сповідь, причастя, вінчання тощо); здійснює духовно-моральну роботу з родичами ув'язнених і потерпілих. В 19 єпархіях трудиться 38 священнослужителів.

Юридична адреса відділу: вул. Пушкінська, 36, Київ-4, 01004, Україна.
Тел./факс (044) 235-22-38,
e-mail: osnovenko@i.ua
Відділ очолює протоієрей Павло Основенко.


УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Відродження душпастирства УГКЦ у пенітенціарних установах України розпочалося 1989 року. За координацію служіння УГКЦ у виправних колоніях та в'язницях відповідає Відділ душпастирства у пенітенціарній системі України. Кожна з 12 єпархій на території України має головного капелана. Участь у служінні беруть священики, семінаристи, монахи й миряни - всього понад 200 осіб. Серед них - 37 - капелани. Більшість священиків отримали сертифікати про засвоєння базового рівня компетентності для праці у пенітенціарних установах. Головними напрямками служіння є проповідь, катехизація, уділення Св. Тайн, сприяння у підтримці зв'язків із родиною, навчання, священиків і волонтерів основам місії Церкви у тюрмах. Неділя про Блудного Сина, за два тижні до Великого Посту, є проголошеною у Церкві Днем особливої пастирської турботи й молитви за в'язнів.

Керівник відділу - ієрей Костянтин Пантелей.

Адреса: а/с В-125 Київ-1, 01001. Тел./факс (044) 279-19-20,
e-mail: panteley@ukr.net


РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

"Ви засудженні, але не приречені. Кожен з вас, за допомогою Божої благодаті, може стати святим" (Іван Павло II). Служіння проводиться в дванадцяти установах. Способи служіння: зустрічі індивідуальні (розмови духові, духова підтримка), при-готовлення до таїнств для бажаючих, проповіді, служби, катехизація (навчання основ християнської віри), концерти релігійних ансамблів (в тому числі і тих, які створюють засуджені), психологічні групові заняття, творчі майстер-класи, спортивні заняття - футбольний матч між волонтерами та засудженими, показ фільмів, театральні вистави. Гуманітарна діяльність полягає на передаванню персоналу установ одягу для розподілу. В служінні задіяні ЗО осіб, в тому числі 12 священників, інші - миряни-волонтери.
 
Головний     в'язничний     капелан     РКЦ     в    Україні о.   Гжегож   Драус.
Адреса:   м.   Рівне,   вул.   Соборна  213,
тел. (097)517-06-42,
e-mail: draus@ukr.net.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ЦЕРКОВ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П'ЯТИДЕСЯТНИКІВ

Понад  тисячу  служителів та    волонтерів    займаються Всеукраїнським соціальним служінням "Маханаім" та відвідують 82 пенітенціарні установи України. Служителі та волонтери займаються духовним наставленням і опікою людей, які відвідують служіння, мотивуючи їх на подальше проходження курсу реабілітації після звільнення. (Кількість центрів - 66). Існує служіння примирення. Плановою програмою Служіння є проведення святкових концертів та вистав для засуджених, приурочених до офіційних християнських свят. Служителі та волонтери проводять профілактику негативних явищ та суїциду, конкурси тюремної поезії, образотворчого мистецтва та конкурс по знанню Біблії.


Адреса: 03065, м. Київ, вул. Каблукова, 6. Тел. довіри: (044) 568-20-02.
e-mail: info@mahanaim.org.ua, сайт: www.mahanaim.org.ua.
Керівник відділу соціального служіння ВСЦХВЄП "Маханаім" Рустам Фатуллаєв.
Помічник - Когут В'ячеслав, тел. (093) 456-60-63.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ОБ'ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ

50 місій, 45 центрів реабілітації в різних областях України, понад 300 місіонерів, 40 капеланів. Служінням в пенітенціарних установах займається відділ Тюремного служіння при союзі об'єднань СХБ. Тюремне служіння звершується громадами нашого об'єднання вже більше двадцяти років.

Щонеділі пенітенціарні установи відвідують пастори, проповідники, капелани, волонтери. На зустрічі запрошуються всі бажаючі. Проводиться вивчення Святого Письма. В дні великих свят проводяться великі богослужіння з участю хорових та музичних колективів. Капелани проводять індивідуальні зустрічі з бажаючими отримати пастирську опіку один раз на тиждень.

Координатор тюремного служіння від союзу об'єднань євангельських християн-баптистів України - Дудка Віктор Якович.

Адреса: церква "Преображення", вул. Ярославська, 28, Харків, 61052,
тел. (057) 376-20-80,
e-mail: dudkavictor@gmail.com.


СОЮЗ ВІЛЬНИХ ЦЕРКОВ ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ УКРАЇНИ

Історія створення і розвитку тюремного служіння СВЦХЄВУ тісно пов'язана зі служінням церкви "ГОЛГОФА" і "БЛАГОДАТЬ". За останні 18 років богослужінь у тюремній громаді Бучанської ВК-85 навернулося до Господа більш ніж 320 чоловік і прийняло Святе водне хрещення по вірі 230 чоловік. Загальна кількість служителів відповідальних за тюремне служіння нараховує більш ЗО осіб. Багато хто з них має спеціальну капеланську освіту. Священнослужителі СВЦХЄВУ несуть постійне служіння по створенню "Церкви усередині в'язниці" у БВК-85, БВК -35, БВК-95, БВК-91, БВК-135. Активно співпрацюємо з місією "Наріжний камінь", допомагаючи в служінні реабілітації колишніх засуджених. Постійно реалізуємо соціальні проекти і розвиваємо християнську освіту серед засуджених. Особлива увага приділяється персоналу виправних установ і родинам засуджених.

Адреса: вул. Гамарника, 57, Пуща-Водиця, м. Київ.
Поштова адреса: а/я 8, м. Київ, 04075,
тел./факс (044) 431-82-41, (044) 431-82-42.
Ст. пастор Дмітрієвський Євгеній Володимирович.


ОБ'ЄДНАННЯ ЦЕРКОВ ХВЄ "СПАСІННЯ"
Служіння в місцях позбавлення волі розпочалось майже 10 років тому. Сьогодні задіяні в служінні по об'єднанню 30 служителів.які проповідують Добру Новину для позбавлених волі в шести закладах, а саме: Білоцерківська ВК-35, Коростенська ВК-71, Чернігівська ВК-44, ЧВК-62, Сізо в м. Київ, ЖВК-8. На протязі кожного місяця проводиться 10-12 служінь на яких присутні від 10 до 30 чоловік. Велика увага приділяється вивченню Біблії, особистим молитвам та спілкуванню з засудженими для їх духовного відродження і утвердження їх як християн. Для звільнених них працює три реабілітаційні центри та один будинок самарянина. Кожен, за бажанням, має можливість адаптації на волі, щоб ввійти в самостійне життя не повертаючись до минулого. Гарною практикою стали літні об'єднані служіння для засуджених в минулому, які сьогодні живуть за Словом Божим та служать таким, як колись були самі.

Адреса: офіс церкви "Спасіння", вул. Ломоносова, 3, м. Вишневе, Київська обл., 08132,
тел.: (044) 239-04-51, (04498) 6-25-65
e-mail: info@salvationchurch.com.ua, сайт: www.salvationchurch.com.ua


УКРАЇНСЬКА УНІОННА КОНФЕРЕНЦІЯ ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ
Служіння Капеланів Церкви АСД було започатковано в якості служби Генеральної Конференції в 1985 році. У1995 році ця служба переросла у окремий відділ. 31990 по 2003 роки в Церкві АСД діяла Християнська асоціація служіння засудженим (ХАСО). У 1993 році ХАСО була реорганізована в Християнську місію служіння засудженим при бвро-Азіатському дивізіоні Церкви АСД з віднесенням її до відділу суботньої школи та особистого служіння. Місія адвентиського капелланського служіння заключається у впровадженні служіння капеланів у всіх дивізіонах Церкви АСД.

Охоплено служінням 70 виправних колоній, нараховується 32 групи і громади в місцях позбавлення волі, ведеться листування - 54 особи, задіяно 55 пасторів, 220 добровольців, існує 4 реабілітаційних центра.

Капеланське служіння очолює

Відділ капеланського служіння:
Керівник Відділу: Вертило Лев Пантелійович
Робочий телефон:  044 467 50 47,
Моб. телефон:        093 390 76 65
E-mail: lvertylo@yahoo.com

ОБ'ЄДНАННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ ХАРИЗМАТИЧНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ (ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ)

Організаційний характер нашого служіння - всеукраїнський. В Об'єднанні 13 регіональних єпископів, які проводять роботу у своїх областях. У газеті "Камінь краєугольний" постійно висвітлюється тематика роботи з людьми в місцях позбавлення волі. Напрямок служіння - нести Благу Звістку тим, хто за ґратами та їх близьким. Волонтери є майже у всіх регіонах. Керівники служінь -13. Початок роботи-з 1996 р.
Місця служіння: виправні колонії - 18, Сізо - 5, реабілітаційні центри - 6, листування, відновлення документів.

Адреса: А/с 40, м. Київ 1, Україна 01001.
Тел.: (044) 549-05-13, (044) 540-41-24,

Пухляк Олександр Анатолійович - керівник тюремного служіння Об'єднання Незалежних Харизматичних Християнських Церков України.


УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЄВАНГЕЛЬСЬКА ЦЕРКВА

Християнська місія "Євангельське милосердя" при УХЄЦ розпочала свою діяльність у закладах ДДУПВП в 1991 році з однієї колонії. Служіння постійно розповсюджується в різних областях України і зараз щомісяця служителі місії регулярно проводять 210 служінь у 56 колоніях країни. Регулярно церкви в колоніях відвідують біля 1500 чоловік. Після звільнення почали відвідувати церкви близько 1200 чоловік.

Одним із проектів Місії є адаптація колишніх засуджених у суспільстві. Місією придбано і взято в оренду 8 будинків, де живуть колишні засуджені. У цей час у Місії "Євангельське милосердя" постійно працює біля 150 служителів, в концертних програмах приймає участь біля 850 волонтерів. Діяльність не обмежується тільки відвідуванням засуджених у колоніях, але й поширюється на рідню засуджених, їх дітей.

Адреса: вул. Ткаченка, 100, м. Донецьк, 83062.
e-mail: gospel_mercy@ukr.net.
Єпископ місії - Лободенко Віктор Олексійович, тел. (050)536-99-31.

Немає коментарів:

Дописати коментар