Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 20 грудня 2024 р.

Світло з Вифлеєма прибуло у центральний апарат ДКВС Міністерства юстиції

Світло з Вифлеєма прибуло у центральний апарат ДКВС Міністерства юстиції.  Представники Церков в Українській міжконфесійний християнський місії "Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі" привітали персонал ДКВС з прийдешнім Різдвом. Пластуни передали Світло з Вфлеєма, що є символом миру і християнського єднання. 

Цього самого дня представники місії з пластунами відвідали Київський слідчий ізолятор, де вітали в'язнів і персонал. 

Діяльність у місії активно продовжують завершувати сім християнських конфесій, які взаємодіють також як члени душпастирської ради при Міністерстві юстиції. У складі делегації до центрального апарату пенітенціарної системи брали участь від УГКЦ керівник відділу з душпастирства у пенітенціарній системі України отець Олег Нестор і священик Костянтин Пантелей, від Церкви адвентистів сьомого дня  Сергій гаврюк, від Української Церкви Християн Віри Євангельської Павло Маркєлов координатор програми "Шлях ув'язненого", від Об'єднання Незалежних Харизматичних Християнських Церков України Антон Норбеков. 

четвер, 19 грудня 2024 р.

Відбулося знайомство членів душпастирської ради при Мінюсті з новим керівництвом пенітенціарної системи

19 грудня 2024 року Душпастирська рада з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі Україні зустрілася з новим профільним заступником Міністра юстиції Євгеном Пікаловим та начальником Департаменту Євгеном Горобцем.

Під час засідання відбулося ознайомлення з діяльністю душпастирської ради, з коним із присутніх представників Церков і Релігійних Організацій. Новопризначений керівник пенітенціарної системи висловив бачення щодо пріоритетів розвитку Державної кримінально-виконавчої служби. Члени душпастрської ради змогли поділитися своїми напрацюваннями, здобутими за роки взаємодії. 

Зустріч пройшла у дусі порозуміння та підтримки, що є важливим кроком для подальшого розвитку міжконфесійного служіння у пенітенціарній системі — як для ув’язнених, так і для персоналу.

З нагоди зустрічі відбулося представлення чинного керівника Відділу ПК УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України отця Олега Нестора.

Кожен з учасників події отримав книгу "Я піду туди, куди ніхто не хоче" про історію служіння капеланів і волонтерів УГКЦ у в'язниці.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

четвер, 5 грудня 2024 р.

У Львові відбулась пенітенціарна конференція

4 грудня, у приміщені Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету відбулась конференція на тему:

«ЛЮДИНА У ПЕНІТЕНЦІАРНІЙ СИСТЕМІ»

Отець Олег Нестор, керівник Відділу ПК УГКЦ з душпастртсирства у пенітенціарній систекмі України, під час конференції представив книгу «Я піду туди, куди ніхто не хоче» з історії відродження пенітенціарного душпастирства УГКЦ.  Видання вийшло сприянням організації Renovabis.

Як духовний наставник та капелан, наголосив на на важливості ролі Церкви та духовенства в підтримці осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі. Відбулася презентація книжки «Я піду туди, куди ніхто не хоче» з історії відродження пенітенціарного душпастирства УГКЦ. Публікація вийшла сприянням організації Renovabis.

Пенітенціарна система – це складний механізм державних установ, що виходить далеко за межі простого утримання під вартою. Це місце, де кримінальне покарання перетворюється на шлях особистісного перевтілення, де позбавлення волі стає можливістю переосмислення та повернення до суспільства.

Організатори: Центр Пенітенціарного Капеланства ім бл. Василія Величковського Львівської духовної семінарії Святого Духа та кафедра Пасторального богословʼя УКУ.