В пенітенціарних установах України функціонують як занально-освітні, так і професійно-технічні навчальні заклади. Навчання засуджених забезпечує 151 загальноосвітній навчальний заклад. 2 вересня 2013 року до навчання приступило понад 10 тисяч наших співгромадян, які утримуються в кримінально-виконавчих установах України. В СІЗО Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернігова, Чорткова, Ужгорода та у виховних колоніях у Прилуках, Бережанах та Самборі наші капелани благословили учителів і учнів на новий навчальний рік. У викладанні основ Християнської етики для неповнолітніх правопорушників беруть участь священики та катехити.
День Знань у Київському слідчому ізоляторі.

У класах філіалу Київської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 при Київському слідчому ізоляторі Управління ДПтС України у Києві та Київській області 35 осіб, взятих під варту та засуджених мають змогу здобувати середню освіту у 10, 11 класах. На Святі Знань були присутні учителі філіалу ВЗШ № 1, начальник Київського слідчого ізолятора Роман Родчин, заступник начальника управління ДПтС України в м. Києві та Київській області Сергій Стретович, ієрей Костянтин Пантелей, керівник відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України та пердставники Церков Місії тюремного служіння.

Середня освіта у нашій країні є обов'язковою. Надзвичайно важливо, що неповнолітні громадяни України, які в силу різних життєвих обставин опинилися за мурами пенітенціарних установ, мають змогу навчатися й отримувати атестат про здобуття освіти, який дуже потрібен в подальшому житті, а також набути професійно-технічну освіту.
Немає коментарів:
Дописати коментар