Шукати в цьому блозі

вівторок, 1 вересня 2015 р.

Свято знань 1 вересня відбулося також у пенітенціарній системі.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. 1 вересня у школярів розпочинається новий навчальний рік. Сьогодні, і для неповнолітніх, які тримаються в Київському слідчому ізоляторі пролунав перший дзвоник.

Привітати школярів до слідчого ізолятора на святкову лінійку завітали заступник начальника управління ДПтС України в м. Києві та Київській області С. Оміновський, голова Громадської ради при управлінні О.Борисова разом зі членами очолюваної ради, заступник директора вечірньої (змінної) школи №1 м. Києва А.Веретельнікова, вчителі вказаної школи та керівник відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України отець Костянтин Пантелей.

Неповнолітні з радістю вітали гостей та своїх вчителів - читали вірші, ставили сценки шкільної тематики та співали пісні. Дуже хвилюючим моментом стало виконання школярами гімну України, всі як один поклали руку на серце та із всією відданістю країні заспівали.

Багато теплих слів гості свята висловили неповнолітнім, це і побажання здоров’я, добра, невичерпної енергії, натхнення у навчанні, і звичайно ж скорішого повернення до рідних домівок та батьків. Отець Костянтин Пантелей молитвою благословив неповнолітніх та їх вчителів на навчання. 

Не минулося цього дня без подарунків. Всі неповнолітні отримали від членів Громадської ради подарунки – канцелярські приналежності та звичайно ж солодощі.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області 

Немає коментарів:

Дописати коментар