Шукати в цьому блозі

четвер, 25 лютого 2016 р.

В Ужгороді відбулося виїзне засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії.

24-25 лютого 2016 року в Ужгороді на базі відділу ДПтС України в Закарпатській області відбувалось виїзне засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», на якому розглядались плани співробітництва Церков у процесі імплементації закону про капеланство. В рамках програми візиту у супроводі керівництва обласного відділу ДПтС капелани відвідали Закарпатську установу виконання покарань № 9.

Основною метою відвідування установи було вивчення умов утримання засуджених та ув'язнених, матеріально-побутового та медичного забезпечення, а також проведення душпастирської роботи з персоналом, засудженими та особами, узятими під варту. Здійснено обхід території установи та камер режимного корпусу. При обході священики поспілкувалися з неповнолітніми ув'язненими, жінками, які утримуються в закладі та засудженими до довічного позбавлення волі.

У жовтні 2016 року сповниться 15-ліття від утворення Місії. 2001 року Українська Греко-Католицька Церква стала спів-засновницею, а відтак активним учасником Християнської міжконфесійної місії «Духовна і благодійна опіка в тюрмах». Членами організації є 12 Церков і деномінацій, що через своїх капеланів і волонтерів супроводжують людей у потребі в установах попереднього ув'язнення, у виховних та виправних закладах, а також після звільнення. Кожна церква має свій неповторний характер і дар у цьому душпастирському служінні. В екуменічній співпраці, ділах милосердя, автентичності проповіді та свідчення християн різних Церков  в місцях несвободи Україна дає приклад не лише європейським країнам, але й усьому світові.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ.

Немає коментарів:

Дописати коментар