Шукати в цьому блозі

неділя, 8 жовтня 2017 р.

Супровід жінок для реінтеграції у суспільстві здійснює психолог в рамках спільної програми пенітенціарного душпастирства і пробації

За сприянням Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (м. Львів) у державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)» виконується спільна узгоджена програма, яку розробив Відділ пенітенціарного душпастирства УГКЦ з волонтерами пробації, де залучені  психологи, соціальні педагоги, правники. Завдяки цій програмі здійснюється спільна робота в напрямку підготовки засуджених жінок до життя у відкритому суспільстві та соціальної адаптації після звільнення, а також усуненню ризиків повторних кримінальних правопорушень. Починаючи з вересня 2017 року волонтером (психологом) Баландюк Марією Григорівною, щотижнево проводяться заходи із засудженими відповідно програми. 

Підтримка такого роду особливо необхідна жінкам, що з тих чи інших обставин втратили соціальні зв'язки чи житло. Долею людей, що мають об'єктивні труднощі суспільної реінтеграції має перейматися і держава і соціум. Саме це покликало до життя жіночий Центр "Переображення", що в Любечі з 2011 року надає підтримку жінкам, що звільнилися після відбуття терміну.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар