Шукати в цьому блозі

вівторок, 14 листопада 2017 р.

У Київі пройшло засідання робочої групи Національного проекту соціальної адаптації засуджених «Давай разом!»

14 листопада 2017 р. у Міністерстві юстиції України (вул. Мельникова, 81, м. Київ) пройшло  засідання робочої групи Національного проекту соціальної адаптації засуджених «Давай разом!» («Let’s do it together!»). У засіданні взяв участь референт Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України Павло Загороднов.

Захід мав на меті вдосконалення соціально-профілактичної виховної роботи в пенітенціарних установах та механізмах пробації, сприяння соціальній адаптації засуджених і звільнених жінок з метою підготовки волонтерок з числа засуджених, з подальшим супроводом роботи за принципом «рівний-рівному».

Відбулося обговорення інформаційної бази щодо установ та організацій різних форм власності, які працюють у пенітенціарній сфері, з зазначенням послуг, які вони надають, в т.ч. - засудженим і звільненим громадянам.

На зустрічі були представлені освітні проекти ЕНЕЙ, Університету КРОК, Університету УКРАЇНА, інших представників громадських та релігійних організацій. Проекти торкалися освіти засуджених та впровадження і реабіалітації після звільнення. Основна теза: кожний громадянин має право на здобуття вищої освіти і позбавлення волі тому не перешкода.  

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар