Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 13 березня 2015 р.

У Великий Четвер Папа Франциск вмиватиме ноги в’язням.Префектура Папського Дому повідомила про те, що у Великий Четвер, 2 квітня 2015 р., Папа Франциск відвідає римський в’язничний комплекс «Ребіббія», де у місцевому храмі «Отче Наш» відслужить Святу Месу «На Господній вечері», під час якої здійснить обряд обмивання ніг дванадцятьом засудженим чоловікам та жінкам.

Вперше в історії Єпископ Риму відслужив Святу Месу «На Господній вечері» у місці позбавлення волі 28 березня 2013 року. Так, як це робив кардинал Хорхе Маріо Берґольйо, коли був архиєпископом Буенос-Айреса, і відправляв це богослуження не в катедральному храмі, але, за його словами, «на околицях людського існування», тобто в лікарнях, домах для перестарілих, притулках для безпритульних чи в’язницях, так і тоді, кілька днів після обрання, вже як Папа Франциск, він вирішив відслужити цю Святу Месу в римському виправному закладі для неповнолітніх «Casal del Marmo».

А у Великий Четвер 17 квітня 2014 р. Святіший Отець здійснив зворушливий обряд обмивання ніг в одному з реабілітаційних центрів доброчинної Фундації імені Дон Карло Ньоккі, а саме в римському центрі «Santa Maria della Provvidenza» – «Пресвятої Богородиці Провидіння» для пацієнтів різного ступеня інвалідності, де також надається професійна освіта людям з обмеженими можливостями.

Немає коментарів:

Дописати коментар