Шукати в цьому блозі

понеділок, 26 вересня 2022 р.

ТРЕНІНГ КООРДИНАТОРІВ ПРОГРАМИ «ШЛЯХ УВ’ЯЗНЕНОГО» ЗІБРАВ ПОНАД 60 УЧАСНИКІВ З 23 КРАЇН

У столиці Кенії Найробі 19 - 23 вересня 2022 року відбувся найбільший навчальний захід для координаторів програми «ШЛЯХ УВ’ЯЗНЕНОГО» в історії Міжнародної асоціації в’язничного служіння (PFI). Представники 23 країн зібралися разом, щоб завершити курс підготовки координаторів програми «Шлях ув’язненого». Українську міжконфесійну християнську місію «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» представляли координатори програми Анастасія Когут і о. Костянтин Пантелей.

Програма була розроблена для зміни тюремних середовищ і повернення в’язнів до суспільного життя. Це - восьмитижневий курс євангелізації та учеництва, заснований на Євангелії від Марка, який запрошує в’язнів у подорож, що перетворює, щоб дізнатися про Ісуса В’язня. Багато людей відчувають безнадію у зв’язку з ізоляцією в результаті вчинених ними кримінальних правопорушень. Програма втілюється у в’язницях по всьому світу, дбає про примирення з жертвами злочинів,  допомагає сім’ям засуджених й успішно реінтегрує їх у соціумі. В цьому допомагають християнські спільноти.

Під час тренінгу учасники пройшли п'ять етапів втілення програми, враховуючи стратегічну мету для національного служіння церков, об'єднаних в'язничним служінням. На завершення програми навчання, у в'язниці Наіробі відбувся візит для живої зустрічі й огляду практичого здійснення курсу «ШЛЯХ УВ’ЯЗНЕНОГО».

Фахова програма реінтеграції «Шлях ув’язненого» триватиме в Україні протягом наступних трьох років.

Світлини події

Візит до в'язниці Найробі

вівторок, 20 вересня 2022 р.

Стан пенітенціарної системи України

Загальна характеристика
Державної кримінально-виконавчої служби України

У Державній кримінально-виконавчій службі України налічується 182 установи виконання покарань. В результаті військової інтервенції московії в Україну 2014 року на окупованій території Донецької та Луганської областей опинилося 29 установ. Ще 5 пенітенціарних установ розташовані на території окупованого Криму. Тоді близько 18 тис. осіб знаходилося у тюрмах і колоніях на територіях, окупованих Росією та зайнятих проросійськими терористичними формуваннями. Нема інформації про кількість в'язнів сьогодні.

Станом на 1 лютого 2022 року у сфері управління Державної кримінально-виконавчої служби України перебувало 148 установ. У 39 установах виконання покарань засуджені не утримувалися, у зв'язку із здійсненням оптимізації їх діяльності.

Після початку повномасштабного вторгнення московії 24 лютого 2022 року, 10 установ виконання покарань та слідчих ізоляторів опинилися на окупованій території разом із понад 3 тис. в'язнів:
Південний регіон:  Північна ВК-90; Дар'ївська ВК-10, Голопристанська ВК-7 Херсонський СІЗО

Північно-Східне МРУ: І (Старобільський СІЗО)
Південно-Східне МРУ: 5 (Маріупольський СІЗО; Приазовська ВК-107 (для жінок);
Мелітопольська УВП-144 (для жінок і юнок); Приморська ВК-145; Веселівський ВЦ-8)

З 11 установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України відбулась евакуація засуджених:
Південний регіон: 2 (Снігурівська ВК-5; Новобузький ВЦ-103)
Південно-Східне МРУ: 9 (Бахмугська УВП-б; Селидівська ВК-82; Торецька ВК-2; Вільнянська УВП № 11; Дружелюбівський ВЦ-1; Вільнянська ВК-20; Софіївська ВК-55; Кам'янська ВК-101; Оріхівська BK-88).

Станом на 1 вересня 2022 року у сфері управління Державної кримінально-виконавчої служби України перебуває діючих 85 установ. В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах утримується 47 464. З них:

У слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора

18 100 

У діючих установах виконання кримінальних покарань
29 364

понеділок, 19 вересня 2022 р.

Тренінг координаторів програми «Шлях ув’язненого» відбувається в Найробі

18 вересня 2022 року - перший день тренінгу для координаторів програми «Шлях ув’язненого» (TPJ)!

У заході беруть участь представники Української міжконфесійної християнської місії «Духовна і благодійна допомога у місцях позбавлення волі» священик Костянтин Пантелей й Анастасія Когут. Представники з 23 країн зібралися разом, щоб провести та завершити тижневий курс для підготовки координаторів програм з 11 нових країн, які почнуть пропонувати TPJ. 

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

субота, 3 вересня 2022 р.

Відбувся XIV сезон «Козацького гарту» у виховній колонії для неповнолітніх

01 вересня 2022 року у Державну установу «Кременчуцька виховна колонія» року завітали представники  країнської Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Цього дня відбувалася урочиста церемонія свята початку нового навчального року, а також відбувся XIV сезон «Козацького гарту». Призи й подарунки були придбані коштами доброчинців. 

Сприянням керівництва та участю працівників установи подія дала її учасникам найкращі емоційні спогади.

Програма свята включала випробовування, в яких юнакам необхідно було проявити силу, спритність, швидкість, витривалість та спеціальні вміння з ігрових видів спорту. До кола завдань входив також  конкурс козацької пісні та бліц-вікторина з історії козацтва. У змаганні взяли участь 30 вихованців.

Арбітраж та суддівство свята козацької звитяги забезпечували предсавники Місії та працівники установи. Юнаки, що брали участь у святі, показали не тільки чудові спортивні результати, а й проявили гарні творчі здібності та знання української минувшини.

За результатами змагань, перемогу здобула команда 1-го відділення. Її учасники набрали найбільшу кількість балів, а тому отримали почесні грамоти «За витривалість, старанність, дружність, взаємоповагу, проявлені під час випробовувань». Також кожен з учасників 2-го відділення отримав грамоти другого ступеня. Призи – спортивний інвентар для кожної з команд були передані на церемонії закриття спортивного свята.




























Окрім того гості відвідали кімнату творчості й побачили здобутки неповнолітніх вихованців, які далися копвткою працею педагогів Кременчуцької виховної колонії. Про найновіші роботи юнаків розповідала Тетяна Пустовіт. Гостей вразила якість виконання робіт, їх різноманітність та творчий підхід.